چرا ادعا می کنیم محصولات سپیژن تخصصی هستند؟

 

۱. مطالعه بیماری: پیش از طراحی فرمولاسیون اولیه برای محصول، بیماری مورد نظر که محصول قرار است قادر به درمان آن باشد به طور کامل مطالعه می شود از قبیل مکانیسم ایجاد بیماری، عوامل ایجاد کننده مانند ژنتیک، هورمون ها، رادیکال های آزاد، التهاب و ... و کنترل این عوامل و درمان آن با توجه به تمام زوایای بیماری. تمام این اطلاعات در دفترچه مادر محصولات جمع آوری می شود.

٢. انتخاب عصاره های گیاهی: با توجه به طبیعی بودن محصولات سپیژن در وهله اول، روی گیاهان مختلف بررسی و مطالعه همه جانبه به عمل می آید مثلا مورفولوژی گیاه، مکان های رویش، نحوه کشت، مواد موثره، دوز مورد نیاز این مواد  اثرات درمانی آن روی بیماری، سپس عصاره ها به دقت و از کمپانی های معتبر با بررسی نحوه عصاره گیری و خلوص و کیفیت آنها تهیه می شوند.

٣. انتخاب اکتیوها: اکتیوها به طور دقیق مطالعه و بررسی و از معتبرترین کمپانی های اروپایی با بررسی همه جانبه از کیفیت تولید تا اثربخشی آن تهیه می شوند. در این بخش سعی بر این است تا از اکتیوهایی استفاده شود که در صنعت کازمتیک دنیا دارای طرفدارهایبیشتر و گواهی نامه، تائیدیه و استانداردهای معتبرتری باشند.

۴. فرمولاسیون پایه: در تمام محصولات سپیژن سعی شده که حتی الامکان از مواد طبیعی استفاده شود مثلا در شامپوها در کنار نگه دارنده های شیمیایی از نگه دارنده های بیولوژیک ماننذ عصاره های گیاهی مختلف استفاده شده تا طیف میکروبی وسیع تری را در برگرفته و اثرات جانبی کمتری مصرف کننده را تهدید نماید و یا از سورفکتانت های گیاهی ملایم استفاده شده که پوست سر مصرف کننده در دراز مدت دچار آسیب یا حساسیت نشود. شامپوها فاقد رنگ مصنوعی بوده و لذا از ایجاد فلزات سنگین همچون سرب و آرسنیک در این محصول پیشگیری شده، دارای حداقل فرمالدهید،فاقد پارابن و نیتروزامین می باشند. محلول ها نیز دارای نگه دارنده های مصنوعی و نیز اسانس نیستند و رنگ آنها حاصل از رنگ عصاره ها می باشد.

٥. گواهی نامه ها: محصولات سپیژن دارای گواهی ثبت اختراع، تائیدیه از سازمان غذا و دارو (مجوز جهت صنعتی شدن محصول) و تائیدیه های بین المللی همچون  IFRA می باشند.

۶. تست ها: تمام شامپوهای سپیژن دارای تست های سمیت، میکروبی و عدم ایجاد حساسیت هستند. محلول ها نیز دارای تست های حساسیت زایی می باشند.

٧. آزمایشات بالینی: تمام محصولات سپیژن پیش از آغاز فروش گسترده در داروخانه ها از لحاظ اثربخشی آزمایش شده و مرتبا از طریق فرم های نظرسنجی موجود در وب سایت شرکت مانیتور و کنترل می شوند.

۸. آزمایشات آکادمیک: محصولات سپیژن همچنین از لحاظ مولکولی جهت اثبات اثربخشی از طریق آزمایش مسیرها و مکانیسم های مولکولی تحت بررسی قرار گرفته و دارای مقالات ارائه شده در کنگره های مختلف علمی یا چاپ شده در مجلات علمی معتبر می باشند.

٩. بروشورها: در بروشورهای محصولات سپیژن به تمام جوانب و زوایای محصول دقت شده و سعی شده که تمام ویژگی های محصول، نحوه مصرف و مواد استفاده شده با توضیح عملکردشان به صورت دقیق برای مصرف کننده شرح داده شود تا مصرف کننده با آگاهی کامل از کاربردهای محصول، آن را انتخاب نماید.

١۰. بسته بندی داخلی: قوطی و بطری های محصولات سپیژن به گونه ای طراحی و انتخاب شده اند که با محتویات واکنش نداده، هیچ یک از ترکیبات را از فرمولاسیون خارج نکرده و مواد سمی یا سرطان زا تولید نمی کنند، استفاده از آنها آسان و برای کاربردی که دارند بهترین حالت و سهولت را داشته و دوستدار مصرف کننده اند.

١١. بسته بندی خارجی: جعبه های تمام محصولات سپیژن تنها جذب کننده مصرف کننده نبوده بلکه شکل خاص قرار گرفتن بطری ها و قوطی ها به گونه ای است که محصول را از آسیب های خارجی مثل تغییرات رطوبت و دما مصون نگه داشته و نیز تمامی اطلاعات مورد نیاز مصرف کننده را در اختیارش قرار می دهند. همچنین حاوی شماره ثبت اختراع و مجوزهای قانونی تولید و پخش مانند استاندارد و مهر سازمان غذا و دارو می باشند.

 ۱۲. جعبه های مادر: جعبه های مادر محصولات به گونه ای طراحی شده اند که دسترسی سهل و آسان جهت انباردار را داشته و ضمنا اطلاعات مورد نیاز از قبیل تاریخ تولید و انقضاء، آدرس و تلفن شرکت و شکل محصول به طور واضح و کامل روی آنها درج شده است.

نکته: بسته بندی تمام محصولات سپیژن منطبق بر استانداردهای معتبر اروپا می باشد.